Dołącz do SoSo team

Zakochaj się w SoSo

Zabierz SoSo w podróż

Prezent na dzień mamy

Prezent na dzień mamy

Prezent na dzień mamy? Żaden problem!

Witamy Was serdecznie na naszym autorskim blogu, w którym będziemy się dzielić refleksjami na temat tego, co dla nas ważne i potrzebne. Często najtrudniejszy bywa pierwszy krok, a u podłoża wielu wartościowych rzeczy czy historii leży nietuzinkowy i praktyczny pomysł. Jednym z nich chcielibyśmy się właśnie z Wami podzielić.

Postaramy się przy tym przekonać Was, że kosmetyczki SoSo rozkładane na płasko są idealnym prezentem na Dzień Mamy, wieczór panieński, osiemnastkę lub każdą inną uroczystość, w czasie której króluje płeć piękna.
Być może to truizm, ale jeżeli już – to taki, który warto powtarzać. Każda z nas pragnie bowiem być doceniana, szanowana i wyjątkowa. Wszystkie bez wyjątku chcemy realizować swoje życiowe pasje, cieszyć się każdym dniem i dzielić czas między pracę, bliskich i przyjaciół. Jeżeli tylko się zastanowić, to dojdziemy do wniosku, że współczesny świat wymaga od nas uniwersalności, stawiając przed nami wiele wymagań. Tego samego dnia zarządzamy więc firmami, jesteśmy szefowymi kuchni, spełniamy się jako narzeczone, kochane żony, mamy czy babcie. Wymaga to od nas wiele wysiłku, wiedzy, umiejętności, a nade wszystko optymalnego zarządzania czasem, który bardzo często bywa nawet cenniejszy niż przysłowiowy pieniądz. I tutaj właśnie przychodzimy Wam z pomocą.

Naszą autorską kolekcję kosmetyczek SoSo stworzyliśmy dla kobiet ceniących sobie wolność, wygodę, elegancki designe i oryginalność. Seria unikalnych produktów SoSo by kate pozwoli Wam znacznie oszczędzić czas, a jednocześnie poczuć się w pełni kobiecą w każdych okolicznościach i w każdym miejscu i o każdym czasie.
Dzięki zastosowaniu praktycznych rozwiązań kosmetyczki SoSo zajmują niewiele miejsca, błyskawicznie odkrywają przed nami całą swoją zawartość i równie szybko się składają. Nic zatem dziwnego, że stanowią nie tylko idealny gadżet, ale są również świetnym pomysłem na prezent. Wkrótce przed nami Dzień Mamy, więc warto już teraz pomyśleć o oryginalnym prezencie, który na pewno zostanie doceniony. Gwarantujemy, że każda osoba, którą obdarujecie jedną z naszych kosmetyczek, będzie miło zaskoczona! Nasze produkty świetnie sprawdzą się również jako prezenty na wieczory panieńskie, osiemnastki albo wiele innych uroczystości z paniami w roli głównej.

Podkreślając walory kosmetyczek SoSo, pozwolimy sobie zwrócić uwagę na autorski pomysł, gustowne wykończenie i zalety praktyczne. Aksamit, satyna bądź poliester wykończony poliuretanem to tkaniny miękkie, przyjemne w dotyku, zapewniające miłe odczucia. Kształty kosmetyczek idealnie zaś dopasowują się do przestrzeni lub wnętrz, w których się znajdują.  Nasze kosmetyczki możecie nosić dyskretnie ukryte w torebkach bądź też eksponować je jako element szykownej garderoby. Gwarantujemy, że świetnie sprawdzą się w obu okolicznościach. Zapewniamy też całą gamę kolorów. Jeżeli zechcecie tylko sprawić prezent na Dzień Mamy w kolorze szafirowym – służymy uprzejmie; jeżeli na wieczór panieński potrzebujecie karminowy aksamit – również mamy dla Was coś specjalnego! Polecamy również Waszej kosmetyczki SoSo wodoodporne, idealnie nadające się pod prysznic, do toalety lub na urlop.
Nasze produkty są nie tylko gustownie zaprojektowane i wykonane, ale mają też sporo praktycznych zalet. Przede wszystkim, aby skorzystać z ich zawartości, wystarczy odrobina miejsca i… jedna ręka! W drugiej możesz w tym czasie trzymać ukochane maleństwo albo telefon. Wiele z naszych stałych klientek podkreśla właśnie ten walor kosmetyczek rozkładanych na płasko.

Pozwolicie, że kończąc dzisiejszy wpis, w ramach oszczędności Waszego cennego czasu, zaprezentujemy zalety naszych kosmetyczek w skrócie:

– autorski pomysł – kosmetyczki rozkładane na płasko,
– gustowne wykonanie i dbałość o detale;
– różne rodzaje (premium, mini, wodoodporne) i kolory;
– miękkie i przyjazne tkaniny;
– oszczędność czasu dzięki praktycznemu rtozwiązaniu;
– uniwersalność pozwalająca na korzystanie w każdych okolicznościach;
– możliwość jednoczesnego wykonywania innych czynności;
– świetny pomysł na Dzień Mamy, wieczór panieński i inne uroczystości.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziecie pełną ofertę. Mamy nadzieję, że po dzisiejszym wpisie wybór prezentu na Dzień Mamy, osiemnastkę czy wieczór panieński sprowadzi się nie do tego „czy kupić kosmetyczkę SoSo”, ale jedynie do tego, „czy przy okazji nie sprawić prezentu również sobie”. 

A jeżeli Wasi bliscy gustują również w dobrym alkoholu, to podsyłamy link do marki Premium spiritus, która stworzyła box prezentowy z naszymi kosmetyczkami premiumspirits.pl/product/zestaw-prezentowy-so-girly-so-premium/

Pozdrawiamy! Soso by kate.